Vergelijk en vind de beste prijs

ACT EA1026 Glasvezel SC/SC Simplex Adapter Multimode OM5

Prijzen vanaf
1,50

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Simplex adapter, SC naar SC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OM5 glasvezelkabels met een SC connector met elkaar verbinden. De simplex adapter is geschikt voor multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: SC naar SCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke SC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM5 simplex kabels met één vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: simplex Aansluiting 1: SC (vrouwelijk) Aansluiting 2: SC (vrouwelijk) Geschikt voor OM5 multimode glasvezelkabels

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  1,50
€ 2,95 € 4,45 Ga naar shop
€ 2,95
Kabelshop Logo  4,95
€ 3,95 € 8,90 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Simplex adapter, SC naar SC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OM5 glasvezelkabels met een SC connector met elkaar verbinden. De simplex adapter is geschikt voor multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: SC naar SCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke SC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM5 simplex kabels met één vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: simplex Aansluiting 1: SC (vrouwelijk) Aansluiting 2: SC (vrouwelijk) Geschikt voor OM5 multimode glasvezelkabels

Kabels.nl

ACT EA1026 Glasvezel SC/SC Simplex Adapter Multimode OM5

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin