Vergelijk en vind de beste prijs

ACT EA1028 Glasvezel SC APC/SC APC Duplex Adapter Singlemode OS2

Prijzen vanaf
2,30

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Duplex adapter, SC naar SC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OS2 glasvezelkabels met elkaar verbinden. Dit exemplaar is geschikt voor SC connectoren met een APC afwerking. De singlemode adapter is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: SC naar SCDit glasvezel koppelstuk heeft aan beide kanten vrouwelijke SC/APC aansluitingen. De adapter is geschikt voor OS2 duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: SC/APC 2x(vrouwelijk) Aansluiting 2: SC/APC 2x(vrouwelijk) Geschikt voor OS2 singlemode glasvezelkabels

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  2,30
€ 2,95 € 5,25 Ga naar shop
€ 2,95
Kabelshop Logo  4,95
€ 3,95 € 8,90 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Duplex adapter, SC naar SC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OS2 glasvezelkabels met elkaar verbinden. Dit exemplaar is geschikt voor SC connectoren met een APC afwerking. De singlemode adapter is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: SC naar SCDit glasvezel koppelstuk heeft aan beide kanten vrouwelijke SC/APC aansluitingen. De adapter is geschikt voor OS2 duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: SC/APC 2x(vrouwelijk) Aansluiting 2: SC/APC 2x(vrouwelijk) Geschikt voor OS2 singlemode glasvezelkabels

Kabels.nl

ACT EA1028 Glasvezel SC APC/SC APC Duplex Adapter Singlemode OS2

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, Technetix, Brennenstuhl, LogiLink, Gembird, Neutrik, Belkin