Vergelijk en vind de beste prijs

ACT PATCHKABEL GLASVEZEL 62,5 SC/LC 2M

Prijzen vanaf
14,95

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Multimode OM1 kabel met LC en SC connectoren - Met deze OM1 glasvezelkabel profiteer jij van snel en stabiel internet in jouw bedrijfsnetwerk. De hoogwaardige multimode kabel beschikt over LC en SC connectoren met een UPC afwerking en is ideaal als patchkabel in patchkasten en switches. Snel internet met een OM1 kabelOM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk. Glasvezel OM1: multimodeDeze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk. Eigenschappen: OM1 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: SC Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 62.5/125μm Kabeltype: Duplex Grade A-m vezel Lengte: 2 meter Kleur: Oranje LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geïnspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Vergelijk aanbieders (1)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  14,95
€ 3,95 € 18,90 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (1)

Multimode OM1 kabel met LC en SC connectoren - Met deze OM1 glasvezelkabel profiteer jij van snel en stabiel internet in jouw bedrijfsnetwerk. De hoogwaardige multimode kabel beschikt over LC en SC connectoren met een UPC afwerking en is ideaal als patchkabel in patchkasten en switches. Snel internet met een OM1 kabelOM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk. Glasvezel OM1: multimodeDeze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk. Eigenschappen: OM1 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: SC Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 62.5/125μm Kabeltype: Duplex Grade A-m vezel Lengte: 2 meter Kleur: Oranje LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geïnspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

alt tekst

alt tekstProductspecificaties

Merk Alpha
Categorie
EAN
  • 8716065171044
MPN
  • RL8002

alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Alpha zijn er merken met soortgelijke producten: Advanced Cable Technology, Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig