Vergelijk en vind de beste prijs

Act patchkabel glasvezel, lengte 3m, type vezel multimode 62.5/125, categorie RL3003

Prijzen vanaf
21,08

alt tekst Beschrijving

Kabels.nl

ACT RL3003 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH SC/SC 62,5/125µm OM1 - 3 meter

Vergelijk aanbieders (1)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  21,08
Gratis € 21,08 Ga naar shop
Gratis
alt tekst Beschrijving (1)

ACT RL3003 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH SC/SC 62,5/125µm OM1 - 3 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Neutrik