Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL3205 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH Singlemode E2000/APC LC/UPC 9/125µm OS2 5 meter

Prijzen vanaf
66,49

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Duplex - 9/125μm, Vezel type: Singlemode - OS2, Aansluiting 1: 2 x E2000 Male, Aansluiting 2: 2 x LC Male, Lengte: 5 meter.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  66,49
Gratis € 66,49 Ga naar shop
Gratis
Allekabels Logo  77,99
€ 3,95 € 81,94 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Allekabels

Kabel type: Duplex - 9/125μm, Vezel type: Singlemode - OS2, Aansluiting 1: 2 x E2000 Male, Aansluiting 2: 2 x LC Male, Lengte: 5 meter.

Kabels.nl

ACT RL3205 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH Singlemode - E2000/APC LC/UPC 9/125µm OS2 - 5 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin