Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL3715 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH SC/SC 50/125µm OM4 15 meter

Prijzen vanaf
34,50

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Multimode OM4 kabel met SC connectoren - Dankzij deze OM4 glasvezelkabel presteert jouw netwerk op het hoogste niveau. De duplex kabel heeft geen last van interferentie en wordt veel gebruikt voor snelheden tot 10 Gbps. Dit exemplaar met SC connectoren is ideaal als multimode patchkabel. Het beste en snelste internet met een OM4 kabelOM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Glasvezel OM4: multimodeDeze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk. Eigenschappen: OM4 glasvezelkabel Aansluiting 1: SC Aansluiting 2: SC Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 50/125μm Kabeltype: Duplex Grade A-m vezel Lengte: 15 meter Kleur: Erika violet LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  34,50
Gratis € 34,50 Ga naar shop
Gratis
Kabels.nl Logo  42,27
Gratis € 42,27 Ga naar shop
Gratis
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Multimode OM4 kabel met SC connectoren - Dankzij deze OM4 glasvezelkabel presteert jouw netwerk op het hoogste niveau. De duplex kabel heeft geen last van interferentie en wordt veel gebruikt voor snelheden tot 10 Gbps. Dit exemplaar met SC connectoren is ideaal als multimode patchkabel. Het beste en snelste internet met een OM4 kabelOM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM4 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Glasvezel OM4: multimodeDeze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM4 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk. Eigenschappen: OM4 glasvezelkabel Aansluiting 1: SC Aansluiting 2: SC Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 50/125μm Kabeltype: Duplex Grade A-m vezel Lengte: 15 meter Kleur: Erika violet LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen

Kabels.nl

ACT RL3715 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH - SC/SC 50/125µm OM4 - 15 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin