Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7720 Glasvezel Patchkabel 50/125 OM3 MTP(MPO) Female/MTP(MPO) Female Polarity A 20 meter

Prijzen vanaf
266,83

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 20 meter.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  266,83
Gratis € 266,83 Ga naar shop
Gratis
Allekabels Logo  317,59
€ 3,95 € 321,54 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 20 meter.

Kabels.nl

ACT RL7720 Glasvezel Patchkabel 50/125 OM3 MTP(MPO) Female/MTP(MPO) Female Polarity A - 20 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin