Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7743 Glasvezel Patchkabel 50/125 OM4 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity A 3 meter

Prijzen vanaf
113,89

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM4, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 3 meter.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Allekabels Logo  113,89
€ 3,95 € 117,84 Ga naar shop
€ 3,95
Kabels.nl Logo  161,66
Gratis € 161,66 Ga naar shop
Gratis
alt tekst Beschrijving (2)
Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM4, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 3 meter.

Kabels.nl

ACT RL7743 Glasvezel Patchkabel 50/125 OM4 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity A - 3 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Neutrik