Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7762 Glasvezel Patchkabel 50/125 OM4 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity B 2 meter

Prijzen vanaf
153,27

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Polariteit B - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM4, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 2 meter.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  153,27
Gratis € 153,27 Ga naar shop
Gratis
Allekabels Logo  182,49
€ 3,95 € 186,44 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Allekabels

Kabel type: Polariteit B - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM4, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 2 meter.

Kabels.nl

ACT RL7762 Glasvezel Patchkabel 50/125 OM4 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity B - 2 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Konig, Gembird, Belkin