Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7782 Glasvezel Patchkabel 9/125 OS2 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity A 2 meter

Prijzen vanaf
155,69

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 9/125μm, Vezel type: Singlemode - OS2, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 2 meter.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  155,69
Gratis € 155,69 Ga naar shop
Gratis
Allekabels Logo  185,29
€ 3,95 € 189,24 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 9/125μm, Vezel type: Singlemode - OS2, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 2 meter.

Kabels.nl

ACT RL7782 Glasvezel Patchkabel 9/125 OS2 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity A - 2 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Konig, Gembird, Belkin