Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7795 Glasvezel Patchkabel 9/125 OS2 MTP(MPO) Female/MPO Female Polarity A 15 meter

Prijzen vanaf
245,59

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Polariteit A - 9/125μm, Vezel type: Singlemode - OS2, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 15 meter.

Vergelijk aanbieders (1)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Allekabels Logo  245,59
€ 3,95 € 249,54 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (1)

Kabel type: Polariteit A - 9/125μm, Vezel type: Singlemode - OS2, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: MTP Female, Lengte: 15 meter.

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin