Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7825 50/125 OM3 Fanout Patchkabel 1x MTP Female/4x LC Duplex 8 Vezels 5 meter

Prijzen vanaf
120,70

alt tekst Beschrijving

Allekabels

Kabel type: Duplex - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: 8x LC Female, Lengte: 5 meter.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabels.nl Logo  120,70
Gratis € 120,70 Ga naar shop
Gratis
Allekabels Logo  143,69
€ 3,95 € 147,64 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Allekabels

Kabel type: Duplex - 50/125μm, Vezel type: Multimode - OM3, Aansluiting 1: MTP Female, Aansluiting 2: 8x LC Female, Lengte: 5 meter.

Kabels.nl

ACT RL7825 50/125 OM3 Fanout Patchkabel 1x MTP Female/4x LC Duplex 8 Vezels - 5 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Konig, Gembird, Belkin