Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL7910 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH Singlemode LC/ST 9/125µm OS2 10 meter

Prijzen vanaf
17,95

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Singlemode OS2 kabel met LC en ST connectoren - Geniet van een razendsnelle verbinding dankzij deze OS2 glasvezelkabel. De singlemode kabel met LC en ST connectoren maakt gebruik van een laser en is hierdoor erg nauwkeurig en krachtig. Dankzij de hoge snelheid en bandbreedte is deze kabel ideaal voor jouw bedrijfsnetwerk. Hoogwaardige OS2 kabel voor razendsnel internetOS2 is momenteel de snelste versie van singlemode glasvezel. De OS2 glasvezelkabel wordt veel gebruikt voor snelheden van 1000 Gbps over lange afstanden of in grote bedrijfsnetwerken. Daarnaast hebben deze kabels bijna oneindige bandbreedte, waardoor je veel data tegelijkertijd kunt verzenden en ontvangen. Glasvezelkabels zijn bovendien minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Deze OS2 kabel beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige kwaliteit. OS2 glasvezel: singlemodeDeze singlemode glasvezelkabel maakt gebruik van een laser als lichtbron en is hierdoor erg krachtig en nauwkeurig. De kabel presteert dankzij de laser erg goed over lange afstanden, maar is bovendien zeer geschikt voor korte afstanden. De singlemode kabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Eigenschappen: OS2 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: ST Glasvezeltype: Singlemode Glasvezelsoort: 9/125μm Grade A vezel Kabeltype: Duplex Lengte: 10 meter Kleur: Geel LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  17,95
€ 3,95 € 21,90 Ga naar shop
€ 3,95
Kabels.nl Logo  21,03
Gratis € 21,03 Ga naar shop
Gratis
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Singlemode OS2 kabel met LC en ST connectoren - Geniet van een razendsnelle verbinding dankzij deze OS2 glasvezelkabel. De singlemode kabel met LC en ST connectoren maakt gebruik van een laser en is hierdoor erg nauwkeurig en krachtig. Dankzij de hoge snelheid en bandbreedte is deze kabel ideaal voor jouw bedrijfsnetwerk. Hoogwaardige OS2 kabel voor razendsnel internetOS2 is momenteel de snelste versie van singlemode glasvezel. De OS2 glasvezelkabel wordt veel gebruikt voor snelheden van 1000 Gbps over lange afstanden of in grote bedrijfsnetwerken. Daarnaast hebben deze kabels bijna oneindige bandbreedte, waardoor je veel data tegelijkertijd kunt verzenden en ontvangen. Glasvezelkabels zijn bovendien minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Deze OS2 kabel beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige kwaliteit. OS2 glasvezel: singlemodeDeze singlemode glasvezelkabel maakt gebruik van een laser als lichtbron en is hierdoor erg krachtig en nauwkeurig. De kabel presteert dankzij de laser erg goed over lange afstanden, maar is bovendien zeer geschikt voor korte afstanden. De singlemode kabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Eigenschappen: OS2 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: ST Glasvezeltype: Singlemode Glasvezelsoort: 9/125μm Grade A vezel Kabeltype: Duplex Lengte: 10 meter Kleur: Geel LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Kabels.nl

ACT RL7910 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH Singlemode - LC/ST 9/125µm OS2 - 10 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Neutrik