Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL8615 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH LC/SC 50/125µm OM3 15 meter

Prijzen vanaf
24,95

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Multimode OM3 kabel met een LC en SC connector - Geniet van supersnel en stabiel internet met deze hoogwaardige multimode glasvezelkabel. Deze OM3 kabel is ideaal als patchkabel en kun je gebruiken voor snelheden van maar liefst 10 Gbps. Dit exemplaar beschikt over een LC connector en een SC connector. Stabiel en snel internet met een OM3 kabelOM3 is de meest gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM3 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 300 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM3 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM3 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Deze OM3 patchkabel beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige en betrouwbare kwaliteit. OM3 glasvezel: multimodeDeze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM3 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk. Eigenschappen: OM3 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: SC Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 50/125 μm Kabeltype: Duplex Grade A-m vezel Lengte: 15 meter Kleur: Aqua LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geïnspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  24,95
€ 3,95 € 28,90 Ga naar shop
€ 3,95
Kabels.nl Logo  32,55
Gratis € 32,55 Ga naar shop
Gratis
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Multimode OM3 kabel met een LC en SC connector - Geniet van supersnel en stabiel internet met deze hoogwaardige multimode glasvezelkabel. Deze OM3 kabel is ideaal als patchkabel en kun je gebruiken voor snelheden van maar liefst 10 Gbps. Dit exemplaar beschikt over een LC connector en een SC connector. Stabiel en snel internet met een OM3 kabelOM3 is de meest gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. De OM3 glasvezelkabel wordt veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 300 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM3 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM3 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Deze OM3 patchkabel beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige en betrouwbare kwaliteit. OM3 glasvezel: multimodeDeze multimode patchkabel bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM3 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk. Eigenschappen: OM3 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: SC Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 50/125 μm Kabeltype: Duplex Grade A-m vezel Lengte: 15 meter Kleur: Aqua LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Individueel testrapport op IL en RL, End-face 100% geïnspecteerd Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Kabels.nl

ACT RL8615 Glasvezel Patchkabel Duplex LSZH - LC/SC 50/125µm OM3 - 15 meter

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin