Vergelijk en vind de beste prijs

ACT RL8795 Glasvezel SC 50/125µm OM4 Pigtail

Prijzen vanaf
4,89

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Pigtail OM4 multimode kabel met SC connector en open eind - Deze pigtail glasvezelkabel beschikt over één SC connector. Het andere uiteinde kun jij zelf verbinden met een aansluitkabel. Deze SC pigtail kabel garandeert hoge snelheden en is geschikt voor OM4 glasvezelkabels. Aan de slag met OM4 pigtail glasvezelHet is erg ingewikkeld om een connector op een glasvezelkabel te monteren. Om deze reden wordt er vaak gebruik gemaakt van een pigtail kabel. Een pigtail kabel is een korte glasvezelkabel met aan één kant een connector. Het open uiteinde aan de andere kant kun je relatief eenvoudig aan de vezel van een glasvezelkabel monteren door middel van fusielassen. De kenmerken van een pigtail kabel: OM4OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. OM4 glasvezelkabels worden veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Deze OM4 pigtail beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige en betrouwbare kwaliteit. Eigenschappen: OM4 pigtail glasvezelkabel Aansluiting 1: SC Aansluiting 2: open Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 50/125μm Lengte: 1 meter Kleur: Erika violet LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Kabel wordt individueel getest: inclusief testrapport Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  4,89
€ 3,95 € 8,84 Ga naar shop
€ 3,95
Kabels.nl Logo  6,62
€ 2,95 € 9,57 Ga naar shop
€ 2,95
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Pigtail OM4 multimode kabel met SC connector en open eind - Deze pigtail glasvezelkabel beschikt over één SC connector. Het andere uiteinde kun jij zelf verbinden met een aansluitkabel. Deze SC pigtail kabel garandeert hoge snelheden en is geschikt voor OM4 glasvezelkabels. Aan de slag met OM4 pigtail glasvezelHet is erg ingewikkeld om een connector op een glasvezelkabel te monteren. Om deze reden wordt er vaak gebruik gemaakt van een pigtail kabel. Een pigtail kabel is een korte glasvezelkabel met aan één kant een connector. Het open uiteinde aan de andere kant kun je relatief eenvoudig aan de vezel van een glasvezelkabel monteren door middel van fusielassen. De kenmerken van een pigtail kabel: OM4OM4 is een veel gebruikte versie van multimode glasvezel en beschikt over een vezel van 50/125μm. OM4 glasvezelkabels worden veel gebruikt in thuisnetwerken en kleine tot middelgrote bedrijfsnetwerken met snelheden tot 10 Gbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 400 meter overbruggen. De kabel is erg licht en dun, waardoor dit product ideaal is als patchkabel in patchkasten of datacentra. Ook zijn glasvezelkabels minder gevoelig voor interferentie en moeilijker af te tappen, waardoor glasvezel heel geschikt is voor bedrijven. Door de verbeterde technologie hebben OM4 kabels bovendien minder last van mode dispersie (signaalverspreiding) dan OM1 en OM2 exemplaren. Daarnaast ben je met een OM4 kabel helemaal klaar voor de toekomst, omdat dit exemplaar zeer hoge snelheden kan behalen en een hoge bandbreedte heeft. Deze OM4 pigtail beschikt over een testrapport en staat hierdoor garant voor een hoogwaardige en betrouwbare kwaliteit. Eigenschappen: OM4 pigtail glasvezelkabel Aansluiting 1: SC Aansluiting 2: open Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 50/125μm Lengte: 1 meter Kleur: Erika violet LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Kabel wordt individueel getest: inclusief testrapport Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen

Kabels.nl

ACT RL8795 Glasvezel SC 50/125µm OM4 Pigtail

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Konig, Gembird, Belkin