1 m Glasvezel Kabel LC ST OM1

Prijzen vanaf
8,59

alt tekst Beschrijving

Kabelshop Multimode OM1 kabel met LC en ST connectoren - Deze multimode glasvezelkabel staat garant voor een supersnel netwerk. Je kunt de OM1 duplex kabel perfect gebruiken in een patchpaneel of switch. Dit exemplaar heeft een de ene kant ST connectoren en aan de andere kant LC connectoren.Aan de slag met een OM1 kabelOM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk.Glasvezel OM1: multimodeDeze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.Eigenschappen: OM1 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: ST Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 62.5/125μm Kabeltype: Duplex Lengte: 1 meter Kleur: Oranje LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Vergelijk aanbieders (3)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabeltje.com Logo  8,59
€ 2,95  11,54 Ga naar shop
€ 2,95
Kabelshop Logo  8,95
€ 4,95  13,90 Ga naar shop
€ 4,95
Allekabels Logo  10,99
€ 3,95  14,94 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (3)
Kabelshop

Multimode OM1 kabel met LC en ST connectoren - Deze multimode glasvezelkabel staat garant voor een supersnel netwerk. Je kunt de OM1 duplex kabel perfect gebruiken in een patchpaneel of switch. Dit exemplaar heeft een de ene kant ST connectoren en aan de andere kant LC connectoren.Aan de slag met een OM1 kabelOM1 is de eerste glasvezelversie en heeft een vezel van 62.5/125μm. De OM1 glasvezelkabel wordt veel gebruikt als patchkabel in thuisnetwerken of kleine bedrijfsnetwerken met snelheden tot 100 Mbps. Daarnaast kan deze versie met de beste snelheid een afstand van 2000 meter overbruggen. De OM1 kabel heeft als enige multimode kabel een kern van 62.5 micron. Hierdoor kun je deze kabel niet gebruiken in een OM2, OM3, OM4 of OM5 multimode netwerk.Glasvezel OM1: multimodeDeze multimode patchkabel maakt gebruik van LED's en bestaat uit twee kabels met elk één vezel. Deze vezels zijn met elkaar verbonden en de ene vezel wordt gebruikt om gegevens te verzenden en de andere vezel wordt gebruikt om gegevens te ontvangen. Dit wordt ook wel duplex genoemd. Op deze manier ontstaat tweewegcommunicatie, waardoor een OM1 kabel heel geschikt is voor toepassingen als internet of datacommunicatie. Er zijn verschillende types multimode glasvezelkabels: al deze types hebben een andere kleur kabel. Zorg er wel voor dat jij jouw hele netwerk met hetzelfde type aanlegt, dan kun je gebruik maken van de maximale snelheid van het glasvezelnetwerk.Eigenschappen: OM1 glasvezelkabel Aansluiting 1: LC Aansluiting 2: ST Glasvezeltype: Multimode Glasvezelsoort: 62.5/125μm Kabeltype: Duplex Lengte: 1 meter Kleur: Oranje LZSH kabelomhulsel: halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend Let op: Kijk nooit in een glasvezelkabel als deze aangesloten is op apparatuur. Het licht kan je netvlies ernstig beschadigen.

Kabeltje.com

Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden. Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel. Technische gegevens: 2 x LC Fibre Optic Male - 2 x ST Fibre Optic Male Compatibel met alle standaard glasvezel apparatuur en aansluitingen - Full duplex 62.5/125μm - Zip twin Halogeenvrije kabel - Keramische connectoren zorgen voor een lage signaalverlies en hoge betrouwbaarheid - Totaal immuniteit voor elektrische en elektromagnetische interferentie (EMI) - 1 meter

Allekabels

Kabeltype: Duplex - 62.5/125μm, Vezeltype: Multimode - OM1, Aansluiting 1: 2 x LC male, Aansluiting 2: 2 x ST male, Lengte: 1 meter.

Mr. Big inspecting products

alt tekstProductspecificaties

Merk kabeltje.com
Categorie
EAN
  • 4049759058029
Maat
  • 1 meter
MPN
  • O0371.1

alt tekst Prijshistorie