CLAS Equipements
Pige positionering vliegwiel motor OEM 0132 P, 4507 TL SA 6244 CLAS Equipements
CLAS Equipements Joint bovenste punten OP 2003
Steeksleutelinzet 6 kant, 20 mm 1/2" OS 3099
Stempel SA 5364
CLAS OS3055 Set Composition 1/4 " 1/2" US Pouces (52 stuks)
Hendel met slagpasta L.450mm SA 0244
CLAS Equipements Reparatieset gloeibougies, M8 x 100 m10 125 m12 OM 3787
CLAS OS6000 inzetstukken voor speciale bits (43 stuks)
Professionele tang voor klinknagels en krimpmoeren OM 0480
OC 5304 messen met afgeschuinde messen, 16 mm, 10 stuks
CLAS Equipements Koppeling Scania Volvo zf HU 4031
T20 SA 2317 10 mm
10 mm H07 SA 2328
CLAS HU1992 oliefilter Iveco
CLAS Equipements Jerrycan 0053BL remolie, 1 l
CLAS Equipements Om 0565 steeksleutel, zeskant, 1 inch, diameter 65 mm
CLAS EG0083 Werkplaatswagen met 3 planken
Steeksleutelinzet xzn M5 L.100mm, 1/2'' SA 0351
Afdichtingszak SA 5394
HU 0005 maatbeker 5L CLAS Equipements
CLAS Equipements Bovenste klemarm SA 1463
CLAS Equipements SA 0112 klemhamer en adapter
CLAS Equipements SA 2018BL kaars nr. 47
CLAS Equipements SA 3732 zeskantschroeven, 4 stuks
10 x doorgangspunten 8 mm mannelijk 1/4 inch OP 0911
CLAS Equipements Opel 1.0 12V 16V 1.4 Om 4213BL
Terug naar boven