Propex Parts
Kärcher 2.863 006.0 / 28630060 stofzuigerzakken 5 stuks (eigen merk)
Kärcher vlakfilter 28630050, 2.863 005.0 (Propex Parts)
Propex
Universele draaibare plumeau natuurhaar Ø35 mm (Propex Parts)
ROWENTA
Rowenta ZR903701 filtersysteem (Propex Parts)
AEG Electrolux S Bag 3 D stofzuigerzakken 10 stuks (eigen merk)
Nilfisk
Nilfisk Alto / WAP KEW AERO 20/25 stofzuigerzakken 10 stuks + geurstaafjes (eigen merk)
Hoover FJM 3 D stofzuigerzakken 20 stuks + gratis filters (eigen merk)
AEG, Electrolux
AEG Electrolux S Bag 3 D stofzuigerzakken 10 stuks + geurstaafjes (eigen merk)
Propex Parts Xiaomi Roborock Q7 Serie Vervangingsset 8720985125780
(2x) Philips vervangingsset FC8010 (eigen merk)
Electrolux
Electrolux S Bag 3 D stofzuigerzakken 20 stuks (eigen merk)
3x Eufy X8 Pro/X10 Pro Omni Stofzuigerzakken (Propex Parts)
Philips CP0618/01 / FC6042/01 H11 HEPA microfilter (Propex Parts)
Miele FJM 3 D stofzuigerzakken 10 stuks + geurstaafjes gratis filter (eigen merk)
Festool 496187 PRO stofzuigerzakken 10 stuks + geurstaafjes (eigen merk)
6x Eufy Clean Omni C20 Stofzuigerzakken (Propex Parts)
Nilfisk patroonfilter 302000490/63990 (Propex Parts) Stofzuiger filters
Dreame D10 Plus serie vervangingsset (Propex Parts) Stofzuiger onderdelen
Rowenta 75 vervangingsset (Propex Parts) Stofzuiger onderdelen
Dreame L10S serie vervangingsset (Propex Parts) Stofzuiger onderdelen
Dyson V11 / V15 970013 02 uitwasbare motorfilter (Propex Parts)
3x Dreame X50 serie Stofzuigerzakken (Propex Parts)
Eufy
Eufy Clean L60 Hybrid/Hybrid SES serie vervangingsset (Propex Parts) Stofzuiger onderdelen
Dyson V7 / V8 965661 01 & 967478 filterset (eigen merk)
Merkloos / Sans marque
Miele 9442601/5269091 pistoolgreep rond Ø35 mm met luchtregeling (Propex Parts) (nieuwe aansluiting)
Bosch Type G All stofzuigerzakken 20 stuks + gratis filters (eigen merk)
Siemens
Siemens Type G All stofzuigerzakken 10 stuks + geurstaafjes gratis filter (eigen merk)
Festool 204308 stofzuigerzakken 5 stuks (eigen merk)
Panasonic
Panasonic FJM 3 D stofzuigerzakken 20 stuks + geurstaafjes gratis filters (eigen merk)
Bosch Type G All stofzuigerzakken 10 stuks + gratis filter (eigen merk)
Terug naar boven