1 m Glasvezel Kabel LC ST OM4

Prijzen vanaf
16,99

alt tekst Beschrijving

Kabeltje.com Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden! Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel. Glasvezel Kabel - LC - ST - OM4 2 x LC Glasvezel Male, 2 x ST Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 1 meter. Aantal fibers: 2 Max. tension: 150N Min Beding radius: 20H (installation) 10H (static) Max. crush resistance (N/100mm): 1000 Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabeltje.com Logo  16,99
€ 2,95  19,94 Ga naar shop
€ 2,95
Allekabels Logo  16,99
€ 3,95  20,94 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (2)
Kabeltje.com

Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden! Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel. Glasvezel Kabel - LC - ST - OM4 2 x LC Glasvezel Male, 2 x ST Glasvezel Male, Full duplex 50/125μm Multi Mode OM4, LSZH, 1 meter. Aantal fibers: 2 Max. tension: 150N Min Beding radius: 20H (installation) 10H (static) Max. crush resistance (N/100mm): 1000 Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4

Allekabels

Kabeltype: Duplex - 50/125μm, Vezeltype: Multimode - OM4, Aansluiting 1: 2 x LC male, Aansluiting 2: 2 x ST male, Lengte: 1 meter.

Mr. Big inspecting products

alt tekstProductspecificaties

Merk kabeltje.com
Categorie
EAN
  • 4049759063832
Maat
  • 1 meter
MPN
  • O0326.1

alt tekst Prijshistorie