Endura Xtract Mips Helm. Verover elk terrein met de Endura Xtract MIPS Helm. Deze veelzijdige racefietshelm biedt superieure bescherming met zijn geïntegreerde MIPS®-systeem, ontworpen om roterende krachten bij impact te verminderen. Geniet van uitzonderlijk comfort dankzij briljante ventilatie en snel afvoerende, verwijderbare padding. Verkrijg een perfecte, veilige pasvorm met het micro-verstelsysteem dat met één hand te bedienen is. Lichtgewicht en stijlvol, ideaal voor zowel weg- als gravelavonturen. Rijd met vertrouwen en comfort. Endura Xtract MIPS Helm: Veelzijdige Bescherming voor de Weg en GravelOntdek de perfecte fusie van geavanceerde veiligheid, uitzonderlijk comfort en all-road veelzijdigheid met de Endura Xtract MIPS Helm. Vakkundig ontworpen voor de moderne volwassen fietser, is deze helm uw ideale metgezel, of u nu krachtig trapt op glad asfalt of ruige grindpaden verkent. Het lichtgewicht, gestroomlijnde profiel zorgt voor prestatiegerichte bescherming zonder de massa, waardoor het een topkeuze is voor zowel competitieve wegwielrenners als avontuurlijke gravelrijders. Deze synthetische helm is ontworpen om vertrouwen en comfort te bieden tijdens elke rit, van een snelle woon-werkverkeer tot een dagvullende epische tocht.De kern van de superieure veiligheidskenmerken van de Xtract is het geïntegreerde MIPS® Brain Protection System. Deze geavanceerde, wrijvingsarme laag is speciaal ontworpen om de gevaarlijke rotatiekrachten die kunnen optreden bij schuine impacts te verminderen. Door een lichte multidirectionele beweging van de helm ten opzichte van het hoofd bij impact toe te staan, voegt het Mips-systeem een cruciale beschermingsdimensie toe, waardoor u met gemoedsrust kunt rijden op onvoorspelbare oppervlakken.Comfort tijdens lange ritten is van het grootste belang, en de Endura Xtract MIPS Helm blinkt uit met zijn briljante ventilatieontwerp. Strategisch geplaatste grote ventilatieopeningen creëren een krachtig luchtstroomkanaal, trekken koele lucht naar binnen en verdrijven warmte om u comfortabel en gefocust te houden, zelfs tijdens inspannende beklimmingen op warme dagen. Deze focus op comfort wordt verder versterkt door de interne vulling. De sneldrogende, zachte en vochtafvoerende pads trekken vocht actief weg van uw huid, wat zorgt voor een droog en aangenaam gevoel. Voor ultiem gemak en hygiëne is de vulling ook volledig verwijderbaar voor eenvoudig wassen.Een veilige en persoonlijke pasvorm bereiken is moeiteloos dankzij het micro-verstelbare pasvormsysteem voor één hand. Deze intuïtieve draaiknop maakt nauwkeurige, directe aanpassing van de helmkooi mogelijk, zodat deze veilig en comfortabel zit zonder drukpunten te creëren. Met meerdere ankerpunten die een breed scala aan verticale en horizontale aanpassingen bieden, kan de Xtract helm een grote verscheidenheid aan hoofdmaten en -vormen accommoderen. Gecertificeerd volgens de strenge CPSC en CE veiligheidsnormen, biedt de Endura Xtract MIPS Helm toegankelijke, top-tier technologie voor elke fietser die op zoek is naar betrouwbare prestaties en bescherming.Kenmerken:- Lichtgewicht, veelzijdig ontwerp- MIPS® Brain Protection System vermindert multidirectionele impacts- Grote ventilatieopeningen voor verhoogde ademend vermogen- Micro-verstelbaar pasvormsysteem voor één hand met meerdere ankerpunten voor een breed scala aan aanpassingen- Sneldrogende, vochtafvoerende, zachte, verwijderbare vulling- Gecertificeerd volgens CPSC en CE EN1078:2012 + A1:2012 normenSpecificaties:Materiaal:- Polystyreen 50%- Polycarbonaat 25%- Polypropyleen 15%- Nylon 5%- Polyester 5%. tradeinn Bikeinn
KauflandKenmerken: Lichtgewicht, veelzijdig ontwerpMIPS® hersenbeschermingssysteem om multidirectionele impact te verminderenGrote ventilatieopeningen voor verbeterde ademendheidEenvoudig verstelsysteem met meerdere bevestigingspunten voor een breed scala aan aanpassingenSnel vochttransport, sneldrogend, zachte grip, afneembare paddingGecertificeerd volgens de CPSC- enEN1078:2012 + A1:2012-normen Specificaties: Materiaal:Polystyreen 50%Polycarbonaat 25%Polypropyleen 15%Nylon 5%Polyester 5%
Productspecificaties
| Merk | Endura |
|---|---|
| EAN |
|
| Materiaal |
|
| Kleur |
|
| Maat |
|
| Geslacht |
|
| MPN |
|
Prijshistorie
Prijzen voor het laatst bijgewerkt op: