Vergelijk en vind de beste prijs

ACT EA1005 Glasvezel LC/LC Duplex Adapter Multimode OM1/OM2 Flens

Prijzen vanaf
3,95

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Duplex adapter, LC naar LC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee glasvezelkabels met een LC connector met elkaar verbinden. De dulex adapter is geschikt voor OM1/OM2 multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: LC naar LCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke SC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM1/OM2 duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: LC 2x(vrouwelijk) Aansluiting 2: LC 2x(vrouwelijk) Geschikt voor OM1/OM2 multimode glasvezelkabels

Vergelijk aanbieders (3)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  3,95
€ 3,95 € 7,90 Ga naar shop
€ 3,95
Kabels.nl Logo  4,60
€ 2,95 € 7,55 Ga naar shop
€ 2,95
Allekabels Logo  4,99
€ 3,95 € 8,94 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (3)
Kabelshop

Duplex adapter, LC naar LC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee glasvezelkabels met een LC connector met elkaar verbinden. De dulex adapter is geschikt voor OM1/OM2 multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: LC naar LCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke SC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM1/OM2 duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: LC 2x(vrouwelijk) Aansluiting 2: LC 2x(vrouwelijk) Geschikt voor OM1/OM2 multimode glasvezelkabels

Allekabels

Type: Multimode - OM2, Aansluiting 1: LC female, Aansluiting 2: LC female.

Kabels.nl

ACT EA1005 Glasvezel LC/LC Duplex Adapter Multimode OM1/OM2 Flens

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, Brennenstuhl, Technetix, LogiLink, Gembird, Belkin, Draka