Vergelijk en vind de beste prijs

ACT EA1016 Glasvezel LC/LC Duplex Adapter Multimode OM5

Prijzen vanaf
4,50

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Duplex adapter, LC naar LC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OM5 glasvezelkabels met een LC connector met elkaar verbinden. De duplex adapter is geschikt voor multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: LC naar LCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke LC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM5 duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: LC (vrouwelijk) Aansluiting 2: LC (vrouwelijk) Geschikt voor OM5 multimode glasvezelkabels

Vergelijk aanbieders (2)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  4,50
€ 3,95 € 8,45 Ga naar shop
€ 3,95
Kabels.nl Logo  4,60
€ 2,95 € 7,55 Ga naar shop
€ 2,95
alt tekst Beschrijving (2)
Kabelshop

Duplex adapter, LC naar LC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OM5 glasvezelkabels met een LC connector met elkaar verbinden. De duplex adapter is geschikt voor multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: LC naar LCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke LC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM5 duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: LC (vrouwelijk) Aansluiting 2: LC (vrouwelijk) Geschikt voor OM5 multimode glasvezelkabels

Kabels.nl

ACT EA1016 Glasvezel LC/LC Duplex Adapter Multimode OM5

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, LogiLink, Technetix, Brennenstuhl, Gembird, Konig, Belkin