Vergelijk en vind de beste prijs

ACT EA1023 Glasvezel SC/SC Simplex Adapter Multimode OM1/OM2

Prijzen vanaf
4,95

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Simplex adapter, SC naar SC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee glasvezelkabels met een SC connector met elkaar verbinden. De simplex adapter is geschikt voor OM1/OM2 multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: SC naar SCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke SC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM1/OM2 simplex kabels met één vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: simplex Aansluiting 1: SC (vrouwelijk) Aansluiting 2: SC (vrouwelijk) Geschikt voor OM1/OM2 multimode glasvezelkabels

Vergelijk aanbieders (1)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  4,95
€ 3,95 € 8,90 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (1)

Simplex adapter, SC naar SC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee glasvezelkabels met een SC connector met elkaar verbinden. De simplex adapter is geschikt voor OM1/OM2 multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: SC naar SCDit glasvezel koppelstuk beschikt over twee vrouwelijke SC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor OM1/OM2 simplex kabels met één vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: simplex Aansluiting 1: SC (vrouwelijk) Aansluiting 2: SC (vrouwelijk) Geschikt voor OM1/OM2 multimode glasvezelkabels

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, Brennenstuhl, Technetix, LogiLink, Gembird, Belkin, Konig