Vergelijk en vind de beste prijs

ACT EA9005 Glasvezel LC/LC Duplex Adapter Multimode OM3

Prijzen vanaf
4,95

alt tekst Beschrijving

Kabelshop

Duplex adapter, LC naar LC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OM3 glasvezelkabels met een SL connector met elkaar verbinden. De duplex adapter is geschikt voor multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: LC naar LCDit glasvezel koppelstuk beschikt over vrouwelijke LC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: LC 2x(vrouwelijk) Aansluiting 2: LC 2x(vrouwelijk) Geschikt voor OM3 multimode glasvezelkabels

Vergelijk aanbieders (1)

Shop
Prijs
Verzendkosten
Totale prijs
Kabelshop Logo  4,95
€ 3,95 € 8,90 Ga naar shop
€ 3,95
alt tekst Beschrijving (1)

Duplex adapter, LC naar LC - Dankzij deze hoogwaardige glasvezel adapter kun jij twee OM3 glasvezelkabels met een SL connector met elkaar verbinden. De duplex adapter is geschikt voor multimode kabels en is heel eenvoudig in gebruik. Glasvezel adapter: LC naar LCDit glasvezel koppelstuk beschikt over vrouwelijke LC aansluitingen. De multimode adapter is geschikt voor duplex kabels met twee vezels. Dit exemplaar heeft een maximale insertion loss van 0.2 dB. Eigenschappen: Glasvezel adapter: duplex Aansluiting 1: LC 2x(vrouwelijk) Aansluiting 2: LC 2x(vrouwelijk) Geschikt voor OM3 multimode glasvezelkabels

alt tekst

alt tekstProductspecificaties


alt tekst Prijshistorie

Naast producten van Advanced Cable Technology zijn er merken met soortgelijke producten: Nedis, Delock, Goobay, Procab, Bellson, Ewent, Hirschmann, HQ Products, Velleman, Technetix, Brennenstuhl, LogiLink, Gembird, Neutrik, Belkin